آخرین بروزرسانی : 1396/12/27
کل رکوردها : 459
تعداد در صفحه :
1
2
3
1396/12/27
توافق احداث بزرگترين نيروگاه خورشيدي استان مركزي ميان برق باختر و سرمايه گذار چيني
1396/12/26
انجام عمليات بهينه سازي خطوط اناران-هيربد و اناران- مأمونيه
1396/12/26
تقدير استانداري مركزي از مشاور بانوان برق باختر
1396/12/23
به منظور پايين آوردن زمان خاموشي هاي شبكه بريكرهاي 230 كيلوولت ساوه و همدان تعويض شد
1396/12/23
بازديد بانوان همكار برق باختر از شهرك سينمايي غزالي
1396/12/22
بهينه سازي شبكه هاي فوق توزيع در امور انتقال برق استان همدان انجام شد
1396/12/21
كسب رتبه عالي برق باختر در ارزيابيهاي صيانت از حقوق شهروندان و عفاف و حجاب استان مركزي
1396/12/21
ديدار مشاور وزير نيرو با خانواده شهدا برق باختر
1396/12/20
نسخه اندرويد پرتال نيرو در برق باختر راه اندازي شد
1396/12/20
پنجمين همايش نظام پيشنهاهاي برق باختر برگزار شد
تعداد بازدید : 130  ،   تاریخ ثبت : 1396/12/20
نسخه اندرويد پرتال نيرو در برق باختر راه اندازي شد
به منظور دسترسي آسان و به موقع كاركنان و به خصوص همكاراني كه در نقاط دور و خارج از دسترس اينترنت قرار دارند سيستم جامع اطلاع رساني كاركنان شركت برق منطقه اي باختر تحت اندرويد و بر روي تلفن همراه با نظارت دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات طراحي ودرحال بهره برداري مي باشد .
به گزارش روابط عمومي برق باختر علي صفري معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت ضمن بيان مطلب فوق افزود : از آنجايي كه گستره جغرافيايي شركت برق منطقه اي باختر بسيار پهناور است و در بعضي از نقاط امكان استفاده اينترنت بر روي سيستم هاي (پي سي ) وجود ندارد ،‌شركت تصميم به طراحي سيستم جامع اطلاع رساني كاركنان از طريق اندرويد و بر روي گوشي هاي همراه گرفت و در حال حاضر امكان نصب و استفاده از اين سيستم بصورت بسيار آسان امكان پذير مي باشد .
صفري افزود‌ : سيستم جامع تحت اندرويد داراي بخشهاي كارتابل پرسنلي ، حضور و غياب مي باشد كه در فرآيند حضور و غياب كليه مراحل از ثبت تا كاردكس مرخصي بصورت سيستمي انجام مي شود .
ايشان افزود : دو بخش حقوق و دستمزد و درمان نيز در نسخه اندرويد وجود دارد كه همكاران مي توانند نحوه واريز حقوق و دستمزد و كسورات خود را به صورت آنلاين ملاحظه نمايند و در بخش درمان نيز از نحوه پرداخت نسخ پزشكي خود آگاهي كامل و به روز داشته باشند .
وي با اشاره به امنيت اين سيستم افزود: در بخش حقوق و دستمزد نحوه تشخيص هويت افراد در دو مرحله صورت مي گيرد و درست مانند سيستم هاي بانكي مشابه كه فرد تنها با داشتن رمز و نام كاربري نمي تواند داخل سيستم شود بلكه يك كد نيز از طريق سيستم براي فرد دارنده نام كاربري ارسال مي شود كه تنها افرادي كه آن كد را وارد مي كنند براي بالا بردن امنيت مي توانند در قسمت حقوق و دستمزد وارد شوند .
وي در پايان افزود : اين نسخه اندرويد در مرحله تكميل مي باشد و بسياري از فرآيندهاي كاري شركت در بحث توسعه آن در دستور كار شركت قرار دارد و به زودي سيستم اطلاع رساني هم جايگزين سيستم پيام كوتاه اطلاع رساني كاركنان خواهد شد و همكاران مي توانند از طريق سيستم اندرويد در جريان كليه اخبار و اطلاع رساني هاي شركت قرار گيرند.
توسعه سيستم بر روي نسخه اندرويد بارگزاري خواهد شد . يادآور مي شود اين سيستم بعنوان جايگزين پيام كوتاه براي همكاران شركت بر روي نسخه اندرويد تمكيل و در دسترس قرار ميگيرد .
آمار بازدید سایت
تعداد بازدید :
٢٢٣,۵١۵
بازدیدکنندگان امروز :
٢١
بازدیدکنندگان دیروز :
٢٨٧
بازدیدکنندگان ماه :
٨,٢١۶
آمار ماه گذشته   :  
آب و هوا - اراک
aaa
آدرس