آخرین بروزرسانی : 1397/03/23
آمار بازدید سایت
تعداد بازدید :
٢۴٢,١٠٧
بازدیدکنندگان امروز :
٧۶
بازدیدکنندگان دیروز :
٢٠٢
بازدیدکنندگان ماه :
٣,۴٠١
آمار ماه گذشته   :  
آب و هوا - اراک
کل رکوردها : 497
تعداد در صفحه :
1
2
3
1397/03/23
مدير عامل برق باختر خبر داد عقد قرارداد 100 مگاوات نيروگاه خورشيدي در استان مركزي
1397/03/20
تقدير دبير شوراي مركزي ورزش صنعت آب و برق از مديرعامل برق باختر
1397/03/19
اجراي 90 طرح در برق منطقه اي باختر هدفگذاري شد
1397/03/19
تقدير استاندار مركزي از مدير عامل برق باختر
1397/03/09
كسب رتبه سطح يك حمايت از حقوق مصرف كنندگان و تكريم ارباب رجوع توسط برق باختر
1397/03/07
نصرتيان ؛ بهينه سازي ساختماني 14 پست انتقال و فوق توزيع در برق باختر
1397/03/05
گلباران مزار شهدا توسط كاركنان برق باختر
1397/02/31
برگزاري نشست هم انديشي شركت برق منطقه‌اي باختر و دانشگاه آزاد اسلامي واحد اراك
1397/02/25
در راستاي اصلاح الگوي مصرف و حفظ محيط زيست انجام گرفت راه اندازي سيستم بانك اطلاعاتي مصارف انرژي ،‌آب و كاغذ در برق باختر
1397/02/24
مديرعامل برق باختر در نشست ساليانه با صنايع سه استان لرستان،همدان و مركزي ؛ مديريت مصرف از اولويتهاي صنعت برق كشور است
تعداد بازدید : 95  ،   تاریخ ثبت : 1396/12/20
پنجمين همايش نظام پيشنهاهاي برق باختر برگزار شد
پنجمين همايش نظام پيشنهادها و تقدير از برترين هاي اين بخش با حضور مديرعامل ،معاونين، مديران دفاتر مستقل و جمع كثيري از كاركنان مشاركت جوي برق باختر برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي برق باختر شبيهي مدير عامل اين شركت با ارزشمند خواندن تمام مراحل گذشته نظام پيشنهادها و تشكر از همه دست اندكاران ،‌مديران و تلاشگران اين مجموعه از بدو تاسيس تا كنون گفت : اين پختگي و موفقيت هاي اخير اثرات تلاشهايي است كه از گذشته تا كنون انجام شده و اگر امروز نتيجه آن را مي بينيم اين كار مربوط به يك سال و دو سال نيست .
وي ضمن تأكيد بر انجام بهتر امور از طريق همفكري ،‌مشاركت و كارگروهي افزود: امروز برق باختر به بركت زحمات تمامي تلاشگران خود در صدر ارزيابي هاي شركت هاي صنعت برق وزارت نيرو قرار دارد و يكي از شاخص هايي كه ما امروز در حوزه بهره برداري داريم ،جزو چهار شركت برتر صنعت برق محسوب مي شويم كه اين موفقيت حاصل مشاركت جمعي همه كاركنان است .
شبيهي در ادامه افزود :‌ البته ما در سيستم با آغوش باز انتقادات و نظرات سازنده كاركنان به سيستم را لحاظ مي كنيم و اين به حركت سيستم بر مبناي ساختار به ما كمك مي كند كه بتوانيم ساختارمان را بهبود ببخشيم و قائم به فرد يا افراد خاصي نباشيم .
وي با تشكر از سعادت زاده مدير سابق دفتر استراتژيك و بهره وري و همچنين بهرامي معاون منابع انساني گفت : اين موفقيتهاي ارزشمند در حوزه نظام پيشنهادها حاصل كار همه عزيزان و كاركنان محسوب مي شود .
بر اساس اين گزارش سعيد رضايي دبير نظام پيشنهادهاي برق باختر ضمن ارائه گزارش كاملي از نحوه تشكيل نظام پيشنهاد ها و تاريخچه آن در برق باختر گفت : در سال 95 شاخص نظام پيشنها دهاي صنعت برق كشور 1.6 بوده كه ما با دست آوردن شاخص 3.5 يعني دو برابر صنعت برق كشور دست يافتيم و در سال 96 نيز از ركورد 3.2 عبور كرديم كه اين درحالي است كه شاخص تعريف شده براي صنعت برق در سال 96 تنها 1.8 بوده است .
وي در بخش ديگري از سخنانش با يك تقسيم بندي كلي مراحل مختلف و روند رشد نظام پيشنها ها را ذكر نمود و افزود :‌ در نيمه دوم سال 90 با حمايتهاي خوبي كه از نظام پيشنهاد ها انجام شد دستاوردهاي خوبي به دست آورديم كه شامل ساختارهاي غير متمركز ،‌پيشنهادهاي كايزني ،‌تفويض اختيار ،‌فرآيندهاي كوتاه و سريع و ... و نقش مهم مديران در فرهنگ سازي نظام پيشنهادها از دلايل مهم روند رو به رشد اين مجموعه بوده است .

سعيد رضايي دلايل رشد مسمتر و توفيق نظام پيشنهادها را برشمرد و افزود : در ارزيابي هاي بهمن ماه كه توسط شركت توانير انجام شد برق باختر تنها شركتي بود كه در بين برقهاي منطقه اي در دو محور شركت برتر و دبير برتر موفق به كسب عنوان و رتبه شد و در محور شركت برتر به عنوان شركت دوم صنعت برق و در بخش دبير برتر به عنوان دبير برتر نظام پيشنهادها دست يافت .
اضافه مي نمايد در پايان اين همايش از آقايان حميد صفايي شريف به عنوان برترين پيشنهاد دهنده فني و علي موسايي برترين پيشنهاد دهنده حوزه مالي و آقايان ميلاد شيداني و علي روز بياني در حوزه اداري و مديريتي و خانم فاطمه سفيانيان مدير برتر در حوزه سرانه ارائه پيشنهاد ، مهدي مرادي در حوزه پيشنهاد كايزني و وحيد خدايي پيشنهاد دهنده برتر تقدير به عمل آمد .
گفتني است از آقايان احسان رفيعي پور ،‌ محمد رضا كاشاني ، حسين بياتي ،‌امين نوريزدان ،‌محمد محمدي ،‌ميلاد دلالي ،‌امين رامين ،‌ميثم لك ، محمد رضا رضايي نژاد و خانم ها مريم بصيري ،‌فاطمه كاظمي از پرسنل جديد الاستخدام كه داراي انظباط كاري ،‌پيگيري ،‌تعلق سازماني ،‌خلاقيت و نوآوري ،‌سخت كوشي و مشاركت جو بودند نيز تقدير به عمل آمد .
aaa
آدرس