آخرین بروزرسانی : 1397/04/27
آمار بازدید سایت
تعداد بازدید :
٢۴۶,٨٩٣
بازدیدکنندگان امروز :
٣٠
بازدیدکنندگان دیروز :
١٨۶
بازدیدکنندگان ماه :
۴,٨١۶
آمار ماه گذشته   :  
آب و هوا - اراک
کل رکوردها : 503
تعداد در صفحه :
1
2
3
1397/04/27
برق باختر به عنوان شركت برتر در وصول مطالبات انتخاب شد
1397/04/16
در برق باختر انجام شد نشست هم انديشي و بررسي مشكلات تحقيقات صنعت برق در حوزه استان مركزي
1397/04/14
در راستاي مديريت مصرف انجام شد : بازديد سرزده مديران عامل برق باختر و شركت توزيع مركزي از چگونگي مصارف برق ادارات شهرستان اراك
1397/04/10
راه اندازي مراكز تحقيقاتي مشترك با دانشگاههاي استان مركزي با رويكرد بومي سازي تكنولوژيهاي نوين
1397/04/04
مديرعامل برق باختر ؛ پيشنهاد ساعات اداري استان مركزي در تابستان ارائه شد
1397/03/30
شمارش معكوس افتتاح پست 230 كيلوولت لجور در استان مركزي
1397/03/23
مدير عامل برق باختر خبر داد عقد قرارداد 100 مگاوات نيروگاه خورشيدي در استان مركزي
1397/03/20
تقدير دبير شوراي مركزي ورزش صنعت آب و برق از مديرعامل برق باختر
1397/03/19
اجراي 90 طرح در برق منطقه اي باختر هدفگذاري شد
1397/03/19
تقدير استاندار مركزي از مدير عامل برق باختر
تعداد بازدید : 170  ،   تاریخ ثبت : 1396/12/20
نسخه اندرويد پرتال نيرو در برق باختر راه اندازي شد
به منظور دسترسي آسان و به موقع كاركنان و به خصوص همكاراني كه در نقاط دور و خارج از دسترس اينترنت قرار دارند سيستم جامع اطلاع رساني كاركنان شركت برق منطقه اي باختر تحت اندرويد و بر روي تلفن همراه با نظارت دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات طراحي ودرحال بهره برداري مي باشد .
به گزارش روابط عمومي برق باختر علي صفري معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت ضمن بيان مطلب فوق افزود : از آنجايي كه گستره جغرافيايي شركت برق منطقه اي باختر بسيار پهناور است و در بعضي از نقاط امكان استفاده اينترنت بر روي سيستم هاي (پي سي ) وجود ندارد ،‌شركت تصميم به طراحي سيستم جامع اطلاع رساني كاركنان از طريق اندرويد و بر روي گوشي هاي همراه گرفت و در حال حاضر امكان نصب و استفاده از اين سيستم بصورت بسيار آسان امكان پذير مي باشد .
صفري افزود‌ : سيستم جامع تحت اندرويد داراي بخشهاي كارتابل پرسنلي ، حضور و غياب مي باشد كه در فرآيند حضور و غياب كليه مراحل از ثبت تا كاردكس مرخصي بصورت سيستمي انجام مي شود .
ايشان افزود : دو بخش حقوق و دستمزد و درمان نيز در نسخه اندرويد وجود دارد كه همكاران مي توانند نحوه واريز حقوق و دستمزد و كسورات خود را به صورت آنلاين ملاحظه نمايند و در بخش درمان نيز از نحوه پرداخت نسخ پزشكي خود آگاهي كامل و به روز داشته باشند .
وي با اشاره به امنيت اين سيستم افزود: در بخش حقوق و دستمزد نحوه تشخيص هويت افراد در دو مرحله صورت مي گيرد و درست مانند سيستم هاي بانكي مشابه كه فرد تنها با داشتن رمز و نام كاربري نمي تواند داخل سيستم شود بلكه يك كد نيز از طريق سيستم براي فرد دارنده نام كاربري ارسال مي شود كه تنها افرادي كه آن كد را وارد مي كنند براي بالا بردن امنيت مي توانند در قسمت حقوق و دستمزد وارد شوند .
وي در پايان افزود : اين نسخه اندرويد در مرحله تكميل مي باشد و بسياري از فرآيندهاي كاري شركت در بحث توسعه آن در دستور كار شركت قرار دارد و به زودي سيستم اطلاع رساني هم جايگزين سيستم پيام كوتاه اطلاع رساني كاركنان خواهد شد و همكاران مي توانند از طريق سيستم اندرويد در جريان كليه اخبار و اطلاع رساني هاي شركت قرار گيرند.
توسعه سيستم بر روي نسخه اندرويد بارگزاري خواهد شد . يادآور مي شود اين سيستم بعنوان جايگزين پيام كوتاه براي همكاران شركت بر روي نسخه اندرويد تمكيل و در دسترس قرار ميگيرد .
aaa
آدرس