آمار بازدید سایت
تعداد بازدید :
٢۶۴,٧٠٧
بازدیدکنندگان امروز :
١٩٢
بازدیدکنندگان دیروز :
١٧٠
بازدیدکنندگان ماه :
۶,٢۴٧
آمار ماه گذشته   :  
آب و هوا - اراک
کل رکوردها : 541
تعداد در صفحه :
1
2
3
1397/07/25
برگزاري دوره آموزشي محاسبه عايدات حاصل از اجراي پيشنهادهاي كمي در برق باختر
1397/07/23
معاون منابع انساني خبر داد ؛ آزمون تعيين سطح و دانش كاري بهره برداران برق باختر
1397/07/22
برگزاري مانور ايمني جهت رانندگان برق باختر
1397/07/21
سمينار آموزشي hse با رويكرد رانندگي تدافعي در برق باختر برگزار شد
1397/07/21
در برق باختر انجام شد ؛ ارزيابي عملكرد در حوزه صيانت از حقوق شهروندي و عفاف و حجاب
1397/07/16
براي اولين بار در صنعت برق؛ ليگ پيشنهادها در برق باختر انجام شد
1397/07/14
معاون بهره برداري برق باختر ؛ تحقق نگاه علمي در برنامه هاي تعميرات و نگهداري شبكه برق باختر يك اصل است
1397/07/11
مديرعامل برق باختر؛ بهره برداري شاهرگ صنعت برق است
1397/07/10
به مناسبت فرا رسيدن روز ناشنوايان صورت گرفت ؛ تكريم همكار ناشنوا از سوي مديرعامل برق باختر
1397/07/08
تجديد بيعت با آرمانهاي شهداي ايران اسلامي
تعداد بازدید : 164  ،   تاریخ ثبت : 1397/02/24
مديرعامل برق باختر در نشست ساليانه با صنايع سه استان لرستان،همدان و مركزي ؛ مديريت مصرف از اولويتهاي صنعت برق كشور است
فرهاد شبيهي مديرعامل شركت برق منطقه اي باختر در نشست ساليانه با صنايع سه استان همدان ،‌ لرستان و مركزي ضمن تبيين جايگاه توليد انرژي، مديريت مصرف را از اولويتهاي صنعت برق كشور دانست .
شبيهي ضمن معرفي برق باختر و بيان جايگاه اين شركت در شبكه سراسري برق كشور گفت : توجه ويژه به پيك بار تابستان بدون همكاري صنايع و صنعتگران در سه استان تحت پوشش غير قابل تصور است.
وي افزود: مبحث صرفه جويي و مديريت بهينه مصرف انرژي الكتريكي امسال با توجه به كاهش نزولات آسماني و كمبود منابع آبي بيش از سالهاي گذشته است و كساني كه درحوزه توليد هستند سهم عمده اي در مصرف انرژي برق دارند و اميدواريم طبق برنامه ساليانه با ما همكاري لازم را داشته باشند .
وي با بيان اينكه شدت مصرف انرژي در كشور ما يك و نيم برابر كشورهاي پيشرفته جهان است افزود: صرفه جويي در انرژي بر حفظ منابع زير زميني و محيط زيست تاثير حياتي داشته و برق باختر از ماه مبارك رمضان در يكي از مناطق پر جمعيت شهر اراك با مشاركت در نصب تلويزيون بزرگ شهري برنامه هاي فرهنگي خاصي را در زمينه مديريت مصرف انرژي برگزار خواهد كرد و همچنين هماهنگي هاي لازم جهت استفاده از پتانسيل مساجد در راستاي ترويج اصلاح الگوي مصرف شهروندان صورت گرفته است .
در ادامه برنامه فرخي معاون هماهنگي و امور اقتصادي استانداري مركزي در اين همايش گفت: چرا با داشتن اين آمار و ارقام موضوع تغيير نكرده و مصرف بالا در مقابل توليد كم همچنان مسأله صنايع ما مي باشد وي افزود : بايد از دل همين نشستها پاسخ اين سؤالات بدست بيايد و بايستي راهكارهايي را بيابيم كه از انرژي به نحو شايسته اي استفاده كنيم . و اگر فكري به حال توليد نكنيم مشكلاتمان در بخشهاي توليد بيشتر هم مي شود .
گفتني است در اين نشست، تجربيات برخي از مشتركين، كه در زمينه مديريت بار مصرفي و مانيتورينگ مصرف برق اقدامات مبتكرانه اي انجام داده بودند و همچنين توليد كنندگان محصولات كم مصرف به اشتراك گذاشته شد.
در پايان با اهداء لوح به مشتركيني كه در اجراي طرح تعميرات و تعطيلات تابستاني در سال 1396 با شركت برق منطقه اي باختر همكاري نموده اند تقدير به عمل آمد.
لازم به يادآوريست اين نشست با حضور مدير عامل ، معاونين ،مديران شركت ، معاون هماهنگي و امور اقتصادي استانداري مركزي و مديران صنايع سه استان با هدف جلب همكاري مشتركين ديماندي با بهره گيري از تجارب داخلي و خارجي به منظور كاهش نياز شبكه سراسري برق كشور با استفاده از پتانسيل و ظرفيتهاي صنايع انجام شد.
aaa
آدرس