آمار بازدید سایت
تعداد بازدید :
٢٧٠,۴۶٠
بازدیدکنندگان امروز :
١٨٣
بازدیدکنندگان دیروز :
۴۵٢
بازدیدکنندگان ماه :
۵,٩٧٨
آمار ماه گذشته   :  
آب و هوا - اراک
کل رکوردها : 556
تعداد در صفحه :
1
2
3
1397/08/27
پست سيار 63 كيلوولت شهرك صنعتي طراز ناهيد آماده بهره برداري شد
1397/08/27
انتصاب رئيس شوراي هماهنگي مديران وزارت نيرو در استان مركزي
1397/08/26
برگزاري مسابقات تيراندازي و دارت بانوان وزارت نيرو به روايت تصوير (2)
1397/08/26
برگزاري مسابقات تيراندازي و دارت بانوان وزارت نيرو به روايت تصوير (1)
1397/08/26
برگزاري مسابقات تيراندازي و دارت بانوان وزارت نيرو به ميزباني برق باختر
1397/08/23
كارگاه آموزشي مديريت مصرف با محوريت مبحث 19 ساختمان در برق باختر برگزار شد
1397/08/20
تقدير معاون سياسي ،‌امنيتي و اجتماعي استاندار مركزي از مديرعامل برق باختر
1397/08/19
جلسه كميته نظارت بر امنيت سايبري استان مركزي در برق باختر برگزارشد
1397/08/19
موفقيت دو تن از همكاران برق باختر در مسابقات دارت وزات نيرو
1397/08/13
به مناسبت هفته پدافند غيرعامل انجام گرفت ؛ ارائه گزارش مديرعامل برق باختر در جلسه كارگروه پدافند غيرعامل استان مركزي
تعداد بازدید : 172  ،   تاریخ ثبت : 1397/04/16
در برق باختر انجام شد نشست هم انديشي و بررسي مشكلات تحقيقات صنعت برق در حوزه استان مركزي
به گزارش روابط عمومي برق باختر ،‌نشست هم انديشي و بررسي مشكلات تحقيقات صنعت برق در حوزه استان مركزي با حضور معاون هماهنگي ،معاون برنامه ريزي و تحقيقات و همكاران دفتر تحقيقات شركت برق منطقه اي باختر ، شركت توزيع نيروي برق استان مركزي تعدادي از اساتيد دانشگاههاي استان مركزي و همچنين اعضاي دفتر تحقيقات شركت توانير در برق باختر برگزار شد .
بر اساس اين گزارش در اين نشست صفري معاون برنامه ريزي و تحقيقات برق باختر طولاني بودن روند تأييد و تصويب پروژه هاي تحقيقاتي ،‌نبود دستورالعمل واحد در سطح شركت توانير و شركتهاي تابعه در زمينه پرداخت حق التحقيق همكاران ،‌نبود روند تجاري سازي پروژه هاي تحقيقاتي و ... را از عمده مشكلات بخش تحقيقات دانست و در بخش ديگري از سخنانش از اقدمات انجام شده با همكاري دانشگاه اراك و تفرش در راستاي تأسيس مراكز تحقيقاتي مشترك درزمينه انرژي هاي تجديد پذير ،‌مديريت تكنولوژي و تأسيس وتجهيز آزمايشگاههاي مرجع سخن گفت .
اين گزارش مي افزايد خانم لعلي از دفتر تحقيقات شركت توانير در اين نشست با بيان فرآيندها و فعاليتهاي تحقيقاتي و نقش آفرينان اين حوزه بيان داشت : بازگو كردن مشكلات و بيان پيشنهادات از سوي دفاتر تحقيقات شركتهاي تابعه مي تواند در فرآيند رفع مشكلات اثر گذار باشد .
وي افزود : تدوين تقويم ساليانه تحقيقات كه بودجه بندي ها بر اساس آن انجام مي شود ، به كارگيري نتايج پروژه هاي تحقيقاتي ،تعيين اولويت ها و عناوين تحقيقاتي كاربردي از عمده ترين فعاليتها و فرآيندهاي دفاتر تحقيقات شركت هاي تابعه است .
ايشان در بخش ديگري از سخنانش از فعاليتهاي جانبي دفاتر تحقيقات سخن گفت و افزود: حمايت از پايان نامه ها ي دانشجويي و همايش ها، برگزاري سمينار ، پروژه هاي خاتمه يافته و انتشار نتايج پروژه هاي تحقيقاتي ، ارتباط با دانشگاه ها ومراكز علمي از جمله فعاليتهاي دفاتر تحقيقات است كه مي تواند تعامل اين دفاتر و مراكز علمي، دانشگاهها و شركتهاي دانش بنيان را تقويت نمايد .
بر اساس اين گزارش سلطانعلي معاون هماهنگي برق باختر استفاده از ظرفيتهاي علمي كاركنان و دانشگاههاي استان مركزي را از عوامل مهم تقويت ارتباط صنعت و دانشگاه در جهت رفع مشكلات صنعت برق در استان مركزي دانست و ابراز اميدواري كرد كه در آينده از نتايج پروژه هاي تحقيقاتي كاربردي در اين صنعت استفاده گردد .
اين گزارش در پايان مي افزايد در اين نشست مشكلات و موانع موجود در تعريف ،تصويب و انجام پروژه هاي تحقيقاتي در سطح شركت توانير مطرح و پيشنهادات مختلف دفاتر تحقيقات شركت برق منطقه اي باختر ،‌شركت توزيع نيروي برق استان مركزي و اساتيد دانشگاههاي استان، در جهت رفع اين مشكلات ارائه گرديد .
aaa
آدرس