آخرین بروزرسانی : 1397/04/27
آمار بازدید سایت
تعداد بازدید :
٢۴۶,٨٩۵
بازدیدکنندگان امروز :
٣٢
بازدیدکنندگان دیروز :
١٨۶
بازدیدکنندگان ماه :
۴,٨١٨
آمار ماه گذشته   :  
آب و هوا - اراک
کل رکوردها : 503
تعداد در صفحه :
1
2
3
1397/04/27
برق باختر به عنوان شركت برتر در وصول مطالبات انتخاب شد
1397/04/16
در برق باختر انجام شد نشست هم انديشي و بررسي مشكلات تحقيقات صنعت برق در حوزه استان مركزي
1397/04/14
در راستاي مديريت مصرف انجام شد : بازديد سرزده مديران عامل برق باختر و شركت توزيع مركزي از چگونگي مصارف برق ادارات شهرستان اراك
1397/04/10
راه اندازي مراكز تحقيقاتي مشترك با دانشگاههاي استان مركزي با رويكرد بومي سازي تكنولوژيهاي نوين
1397/04/04
مديرعامل برق باختر ؛ پيشنهاد ساعات اداري استان مركزي در تابستان ارائه شد
1397/03/30
شمارش معكوس افتتاح پست 230 كيلوولت لجور در استان مركزي
1397/03/23
مدير عامل برق باختر خبر داد عقد قرارداد 100 مگاوات نيروگاه خورشيدي در استان مركزي
1397/03/20
تقدير دبير شوراي مركزي ورزش صنعت آب و برق از مديرعامل برق باختر
1397/03/19
اجراي 90 طرح در برق منطقه اي باختر هدفگذاري شد
1397/03/19
تقدير استاندار مركزي از مدير عامل برق باختر
تعداد بازدید : 113  ،   تاریخ ثبت : 1397/04/16
در برق باختر انجام شد نشست هم انديشي و بررسي مشكلات تحقيقات صنعت برق در حوزه استان مركزي
به گزارش روابط عمومي برق باختر ،‌نشست هم انديشي و بررسي مشكلات تحقيقات صنعت برق در حوزه استان مركزي با حضور معاون هماهنگي ،معاون برنامه ريزي و تحقيقات و همكاران دفتر تحقيقات شركت برق منطقه اي باختر ، شركت توزيع نيروي برق استان مركزي تعدادي از اساتيد دانشگاههاي استان مركزي و همچنين اعضاي دفتر تحقيقات شركت توانير در برق باختر برگزار شد .
بر اساس اين گزارش در اين نشست صفري معاون برنامه ريزي و تحقيقات برق باختر طولاني بودن روند تأييد و تصويب پروژه هاي تحقيقاتي ،‌نبود دستورالعمل واحد در سطح شركت توانير و شركتهاي تابعه در زمينه پرداخت حق التحقيق همكاران ،‌نبود روند تجاري سازي پروژه هاي تحقيقاتي و ... را از عمده مشكلات بخش تحقيقات دانست و در بخش ديگري از سخنانش از اقدمات انجام شده با همكاري دانشگاه اراك و تفرش در راستاي تأسيس مراكز تحقيقاتي مشترك درزمينه انرژي هاي تجديد پذير ،‌مديريت تكنولوژي و تأسيس وتجهيز آزمايشگاههاي مرجع سخن گفت .
اين گزارش مي افزايد خانم لعلي از دفتر تحقيقات شركت توانير در اين نشست با بيان فرآيندها و فعاليتهاي تحقيقاتي و نقش آفرينان اين حوزه بيان داشت : بازگو كردن مشكلات و بيان پيشنهادات از سوي دفاتر تحقيقات شركتهاي تابعه مي تواند در فرآيند رفع مشكلات اثر گذار باشد .
وي افزود : تدوين تقويم ساليانه تحقيقات كه بودجه بندي ها بر اساس آن انجام مي شود ، به كارگيري نتايج پروژه هاي تحقيقاتي ،تعيين اولويت ها و عناوين تحقيقاتي كاربردي از عمده ترين فعاليتها و فرآيندهاي دفاتر تحقيقات شركت هاي تابعه است .
ايشان در بخش ديگري از سخنانش از فعاليتهاي جانبي دفاتر تحقيقات سخن گفت و افزود: حمايت از پايان نامه ها ي دانشجويي و همايش ها، برگزاري سمينار ، پروژه هاي خاتمه يافته و انتشار نتايج پروژه هاي تحقيقاتي ، ارتباط با دانشگاه ها ومراكز علمي از جمله فعاليتهاي دفاتر تحقيقات است كه مي تواند تعامل اين دفاتر و مراكز علمي، دانشگاهها و شركتهاي دانش بنيان را تقويت نمايد .
بر اساس اين گزارش سلطانعلي معاون هماهنگي برق باختر استفاده از ظرفيتهاي علمي كاركنان و دانشگاههاي استان مركزي را از عوامل مهم تقويت ارتباط صنعت و دانشگاه در جهت رفع مشكلات صنعت برق در استان مركزي دانست و ابراز اميدواري كرد كه در آينده از نتايج پروژه هاي تحقيقاتي كاربردي در اين صنعت استفاده گردد .
اين گزارش در پايان مي افزايد در اين نشست مشكلات و موانع موجود در تعريف ،تصويب و انجام پروژه هاي تحقيقاتي در سطح شركت توانير مطرح و پيشنهادات مختلف دفاتر تحقيقات شركت برق منطقه اي باختر ،‌شركت توزيع نيروي برق استان مركزي و اساتيد دانشگاههاي استان، در جهت رفع اين مشكلات ارائه گرديد .
aaa
آدرس