کل رکوردها : 613
تعداد در صفحه :
1
2
3
1398/01/12
ستاد بحران برق باختر تشكيل جلسه داد
1398/01/12
آمادگي كامل برق باختر جهت مقابله با سيلاب
1398/01/06
ديدار نوروزي سال 98 مديرعامل با همكاران شاغل و بازنشسته به روايت تصوير
1398/01/05
انتصاب سرپرست دفتر پدافند غير عامل
1398/01/05
انتصاب سرپرست دفتر حراست و امور محرمانه
1397/12/28
پيام تبريك مديرعامل شركت به مناسبت فرارسيدن سال نو
1397/12/26
استقرار مديريت دانش در دفتر روابط عمومي برق باختر
1397/12/26
اختتاميه هيئت ورزش استان و جشنواره تقدير از مقام آوران مسابقات سراسري وزارت نيرو در برق باختر برگزار شد
1397/12/20
راه اندازي سامانه آموزش مجازي شركت برق منطقه اي باختر
1397/12/19
نشست تخصصي شوراي پايايي شبكه برق منطقه اي باختر برگزار شد
تعداد بازدید : 168  ،   تاریخ ثبت : 1397/07/11
مديرعامل برق باختر؛ بهره برداري شاهرگ صنعت برق است
دستاوردهاي تعميرات و نگهداري شبكه انتقال و فوق توزيع شركت برق منطقه اي باختر در سال 96 با حضور مديرعامل برق باختر و معاونين اين شركت و همچنين مديرعامل و معاونين شركت تعميرات و نگهداري (بتانير) و سر اكيپهاي اين بخش در شركت برق منطقه اي باختر بررسي شد .
به گزارش روابط عمومي برق باختر در اين جلسه ضمن بررسي قرارداد سال 96 به صورت كلي به قرارداد سال 97 در بخش تعميرات و نگهداري پرداخته شد .
شبيهي مديرعامل برق باختر در اين جلسه و در جمع نيروهاي بهره بردار گفت : بهره برداري شاهرگ صنعت برق كشور است و اين بخش با توجه به ماهيت كارش از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است چرا كه مردم عزيز با روشن شدن يا نشدن برق خانه هاي خود عملكرد اين بخش را بررسي مي كنند و به همين جهت هم مظلومترين بخش صنعت برق كشور بهره برداران هستند كه با جانفشاني و از خود گذشتگي اثرات خوبي را بر روي شبكه برق كشور مي گذارند .
وي با تأكيد بر شاخص محور بودن عملكرد در حوزه بهره برداري افزود : تمركز بر روي نقاط حساس ،‌از بين بردن نقاط كور شبكه باعث شناخت آسيب ها و آسيب زدايي مي شود و خوشبختانه شاخص هاي بهره برداري در برق منطقه اي باختر نشان از عملكرد قابل قبول اين بخش دارد و اين باعث نمي شود كه ما از عيوب و نقص هاي خود غافل شويم به هر صورت ماهيت كار ما ايجاب ميكند همواره با تكيه بر آموزش هاي صحيح و هدفمند نيروي انساني كم خطا و بي خطا داشته باشيم تا بتوانيم از اين نيروي عظيم و گرانبها (نيروي انساني )و تجهيزات شبكه به خوبي محافظت نمائيم.
شبيهي توجه به محيط زيست را در كنار نگاه به مقوله بهره برداري يك وظيفه انساني و اجتماعي خواند و افزود : حفظ محيط زيست و منطقه زندگي از مسئوليتهاي اجتماعي وانساني افراد است كه همواره بايد به آن توجه ويژه شود .
وي با اشاره به مبحث rcm گفت : ما مي خواهيم بر اساس تحليل و استدلال به نتايج مورد نظرمان برسيم و همه ما با هم در ارتباط دو سويه (بهره برداران و اكيپهاي تعميراتي )بايستي نقطه نظراتمان را ارائه نمائيم و اثر گذار باشيم و آموزش افراد در همه زمينه ها بخصوص اكيپ هاي تعميراتي از مسائل مهمي است كه بايستي به آن همواره توجه ويژه نمائيم.
اضافه مي نمايد به رسم قدرداني از تعدادي از زحمت كشان حوزه تعميرات و نگهداري به نمايندگي همه اين عزيزان در سه استان با اهداء لوح تقدير به عمل آمد .
aaa
آدرس